+35545620200 [email protected]

Exellence In Construction

Mirëse erdhët në Alb Building

Alb Building SHPK

Alb Building SHPK u themelua në vitin 1994 me një mision të qartë për të krijuar një kompani lider në fushën e ndërtimit, në infrastrukturë dhe punime civile.

Shërbimet

Objektivat e Rëndësishëm

Ruajtja e marrëdhënieve strategjike me klientët tanë, për të ndërtuar të ardhmen e kompanisë. Vazhdimi intensiv i punës duke u bërë një nga Kompanitë kryesore në sektorin e Ndërtimit brenda 25 viteve.

PAJISJE & MAKINERI

Alb Building disponon më shumë se 65 Eskavatorë dhe 60 Makineri për punime në rrugë të cilat përdoren për zbatimin e Projekteve të Ndërtimit.

PAJISJET E KONTROLLIT

Ne ofrojmë cilësi më të mirë për klientët tanë, me pajisje inovative për të shtuar infrastrukturë të re dhe punime civile.

IMPIANTET E PRODHIMIT

Alb Building disponon 3 Impiante Asfalti me kapacitet prodhimi përkatësisht 80, 120 dhe 160 T/orë; 4 Impiante tullash me kapacitet 60-120 m3/h; 3 Impiante dërrmues me kapacitet 60-150 m3/orë dhe 1 impiant emulsioni bitumi.

MAKINERITE E TRANSPORTIT & VINCAT

Alb Building disponon më shumë se 120 makineri transporti dhe 20 vinça. Ekipi ynë i specialistëve të logjistikës dhe drejtuesve profesionistë perdor pajisjet tona të ndërtimit aty ku nevojiten.

Politika e Cilësisë

Drejtuesit dhe personeli i Alb Building sh.p.k janë të angazhuar të ofrojnë një shërbim me cilësi të lartë duke përmirësuar vazhdimisht shërbimin ndaj Klientit, menaxhimin e burimeve njerëzore dhe operacionet e kompanisë.

Kontakto

Addresa: Asim Vokshi Nd.14 , H.4 , Ap. 5, Tirana
Tel: +355 45 620 200

E-mail: [email protected]

Mən öz təcrübəmə əsasən 1win Aviator oyununu 1win online casino-dan sevməyə başladım. 1 win Proqramı quraşdırdıqdan sonra oyunçu daxil olub mərc yerləşdirə və ya qumar oynaya bilər. apk yüklə 1Win yüklə, bədii casino-da əməli dilerlərlə oyunlar oyna! yukle bilərsiniz Anketi doldurduğunuzda, əlavə olaraq bonusunu artıran xüsusi promosyon kodu daxil edə bilərsiniz. 1 win